Субота, 29 жовтня 2016 11:56

Аграрна партія йде на вибори захищати інтереси громад

Аграрна партія йде на вибори, щоб перемагати та захищати інтереси місцевих громад. Партія планує удвічі збільшити своє представництво, порівняно з тим, яке отримала на місцевих виборах у жовтні 2015 року.

Таке рішення ухвалив IX-й позачерговий З’їзд Аграрної партії, що відбувся сьогодні у Києві.

«Ми маємо перемагати і збільшувати присутність наших депутатів у місцевих радах щонайменше на половину від кількості тих понад 3700 мандатів, які ми здобули на минулих місцевих виборах. Це головне завдання Аграрної партії на цих виборах», - зазначив, виступаючи перед делегатами З’їзду, голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Політик відзначив важливість наступних виборів у зв’язку з розширенням повноважень місцевих громад.

«Процес децентралізації передбачає розширення повноважень місцевих громад. Йдеться про бюджет, оподаткування, управління ресурсами. Про ці вибори не говорять на телебаченні, бо влада хоче лише імітувати виборчий процес. Залишити людей без альтернативи. Ми створюємо таку альтернативу, яка здатна захистити громади. Наша перемога на цих виборах важлива бо ми представляємо справжніх лідерів на місцях. Які і без мандатів підтримують соціальну сферу у селах та містечках. Ми ваші сусіди і ми знаємо ваші проблеми», - сказав Віталій Скоцик.

Голова Аграрної партії наголосив на тому, що аграрії готові до цих виборів.

«На минулих місцевих виборах нас ігнорували політологи та соціологи, ми не потрапляли до рейтингів. Але ми стали другими за кількістю голів, обраних у новостворених громадах, третіми за кількістю депутатів у новостворених громадах і третіми за кількістю обраних голів у селах, селищах та містечках. Здобули п’яте місце за кількістю депутатів і середній показник майже 8% по Україні серед 132 партій. Ми показали найкращу ефективність за співвідношенням між висунутими та обраними депутатами. Тож, кому, як не аграріям, вигравати ці вибори!? Ми сьогодні єдині широко представляємо місцеві громади. У нас зареєстровані первинні осередки у 160 громадах із 184, де відбудуться вибори. Зараз треба багато працювати і перемагати», - сказав Віталій Скоцик.

Він підкреслив, що з Аграрною партією почала рахуватися влада.  

«Ще місяць тому в уряді і парламенті говорили про продаж землі. Говорили про «вимоги МВФ» щодо скасування підтримки аграрного сектору. Завдяки акціям протесту Аграрна партія перевела дискусію про підтримку агросектору і земельну реформу в публічну площину. Тепер риторика зовсім інша. Про аграріїв говорять усі політики. Говорять про потребу пошуку механізмів підтримки аграрного виробництва. Говорять, що земельна реформа, а не просто продаж землі, є одним із головних пріоритетів. Це наша заслуга, якої ми досягли, не маючи представництва у парламенті», - зазначив Віталій Скоцик.

Підсумовуючи, лідер партії зауважив, що боротьба для аграріїв ще не завершилася.

«Нас чекає два місяці інтенсивної боротьби. У парламенті та уряді залишилися люди, які хочуть вкрасти землю. Які не бажають змін з розширенням повноважень самоврядування. Ми повинні очолити процес захисту інтересів громад і зберегти українську землю. Ми маємо створити усю необхідну законодавчу базу для завершення земельної реформи. І таку роботу ми вже розпочали», - резюмував Віталій Скоцик.

З’їзд також ухвалив необхідні зміни до статутних документів, які дають можливість усім організаціям партії взяти участь у виборчому процесі.

3 коментарі

 • Коментувати Олександр Середа, 02 листопада 2016 16:46 Автор Олександр

  Ви дуже оптимістичні. Партія не має і 1% підтримки по Україні.
  Чути, що з Аграрною партією почала рахуватися влада, просто смішно.

 • Коментувати Геннадій Неділя, 30 жовтня 2016 10:00 Автор Геннадій

  Хм, а як стається так, що стратегію розвитку села виносить якась "Батьківщина", проте АП говорить лише про вибори. Здається ми втрачаємо ініціативу.

 • Коментувати Николай. Субота, 29 жовтня 2016 21:45 Автор Николай.

  Какие 8% процентов на прошлых выборах??? 3,5 процента по Украине средний процент

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.